Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | alamă |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 27 cm |
| Adîncimea | 11 cm |
| Înălțimea | 4 cm |
| Montare ventuză | nu |
| Greutate | 0.75 kg |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bemeta Dark (146102270) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.