Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal ,
sticlă |
| Culoare | broz/transparent |
| Lungimea | 50.5 cm |
| Adîncimea | 14.5 cm |
| Înălțimea | 7.5 cm |
| Greutate | 996 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487004015 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Deco 00401 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.