Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal ,
sticlă |
| Culoare | crom/transparent |
| Lungimea | 52.5 cm |
| Adîncimea | 13.3 cm |
| Înălțimea | 5.5 cm |
| Greutate | 1.108 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487068314 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Forte 06831 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.