Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Numărul de cârlige | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | auriu |
| Lungimea | 23.9 cm |
| Adîncimea | 10 cm |
| Înălțimea | 41.8 cm |
| Greutate | 0.611 kg |
| Instalarea | articulat |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487080385 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Niagara 3 08038 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.