Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 26 cm |
| Adîncimea | 18 cm |
| Înălțimea | 50 cm |
| Montare ventuză | da |
| Greutate | 10 kg |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Okyanus Magic Fix742 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.