Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 24 cm |
| Adîncimea | 21.5 cm |
| Înălțimea | 32 cm |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Potato (P214-2) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.