Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 25 cm |
| Adîncimea | 12 cm |
| Înălțimea | 8 cm |
| Montare ventuză | da |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509391 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POL1PLOFSIL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.