Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 19 cm |
| Adîncimea | 19 cm |
| Înălțimea | 10 cm |
| Greutate | 0.36 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509711 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POLLAZ1PCNA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.