Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Materialul | metal |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 27 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 76 cm |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Tekno-tel Black ES059 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.