Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | oțel |
| Forma | scară |
| Rezerva de apa | jos |
| Putere termică | 132 W |
| Înălțime | 700 mm |
| Lățime | 430 mm |
| Distanța dintre centre | 400 mm |
| Culoare | chrome |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Producător | Mario |
| Cod EAN | 4820111350346 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Mario Lux 700x430/400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.