Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 100.5 mm |
| Lățime lamei | 7.5 mm |
| Grosimea lamei | 1.25 mm |
| Adâncimea de tăiere | 50 mm |
| Dinți per inch | 5 TPI,
8 TPI |
| Pas dinții | 4 mm,
5.2 mm |
| Compatibilitate | Type T |
Alte informații
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 8717472816207 |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Hikoki 750046-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.