| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn , metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 150 mm |
| Grosimea lamei | 1.6 mm |
| Adâncimea de tăiere | 100 mm |
| Dinți per inch | 8 TPI, 12 TPI |
| Pas dinții | 2.1 mm |
| Producător | Milwaukee |









