| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 150 mm |
| Grosimea lamei | 0.9 mm |
| Adâncimea de tăiere | 3 mm, 10 mm |
| Dinți per inch | 10 TPI, 14 TPI |
| Pas dinții | 1.8 mm, 2.5 mm |
| Producător | Milwaukee |









