| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | metal |
| Material lamă | metal dur , carbură de tungsten |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 50 mm |
| Adâncimea de tăiere | 3 mm |
| Pas dinții | 1.1 mm |
| Compatibilitate | Type T |
| Producător | Milwaukee |









