| Tip | de bucătărie |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | cafeniu |
| Lungimea cuțitului | 27.8 см |
| Lungimea lamei | 15.2 cm |
| Dimensiune | 27,8x2,9x1,5 см |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Producător | Tramontina |
| Cod EAN | 7891112108431 |









