Caracteristici generale
| Tip | puf |
| Formă | cilindru |
| Tapiserie | piele artificială |
| Adaos | polistiren |
| Culoare | maro |
| Înălțimea șezutului | 35 cm |
| Diametru | 50 cm |
| Încărcătura maximală | 120 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fotoliu moale Bancheta Relaxtime Cilinder Brown sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.