Caracteristici generale
| Tip | fară fir |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
| Nivelul sonorului | 80 Db |
| Controlul volumului | da |
| Fără fir | da |
| Raza de acțiune | 100 m |
| Alimentarea butonului | 1×12V A23 |
| Alimentarea soneriei | reţea 230V |
| Numărul de tonuri de apel | 52 |
| Semnalizare optică | da |
Alte informații
| Producător | Zamel |
| Cod EAN | 5903669067337, 5903669069720 |
Specificațiile și imaginile produsului Sonerie Zamel Pop (ST-940) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.