| Vârstă minimă | 9 ani |
| Greutate maximă | 70 kg |
| Înălţime | 102 cm |
| Dimensiuni | 102х29.5х26 cm |
| Material | oțel , PVC , plastic , cauciuc |
| Culoare principală | albastru |
| Efecte sonore | nu |
| Efecte de iluminare | nu |
| Greutatea brută | 2.92 kg |
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695591927 |

