Kit piston 78 mm STD TT AGRO MOTO 178F cu con ascuțit al camerei de precombustie, 8 unități, este destinat motoarelor diesel cu o putere de 6 CP cu răcire pe aer. Include piston, ax, inele, inele de blocare.
| Tip | piston |
| Motor | 178F |
| Tipul motorului | diesel |
| Răcirea motorului | aer |
| Nod | sistem cu piston |
| Material | metal |
| Diametrul exterior | 77.8 mm |
| Diametrul de aterizare | 21 mm |
| Lungimea | 70 mm |
| Greutate | 460 g |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | TATA |









