Caracteristici generale
| Tip | camping |
| Material | PEVA ,
PP ,
PVC |
| Volum | 20 |
| Dimensiuni | 40x60x25 cm |
| Culoare | negru |
| Compact | da |
| Curele pentru agățare | da |
| Greutate | 285 g |
| Specificații suplimentare | un rezervor plin este suficient pentru 2 persoane |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.33 kg |
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695548655 |
Specificațiile și imaginile produsului Duș portabil Nils NC1711 20L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.