Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat ,
umed |
| Consum energetic maxim | 250 W |
| Putere aspirare | 48 W |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.1 l |
| Puterea de aspirație | 4000 Pa |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
| Autonomie | 15 min |
| Capacitate bateriei | 1800 mAh |
| Dimensiuni | 350x145x60 mm |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână Aprilla AVC 4034 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.