| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 100 W |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.15 l |
| Nivel de zgomot | 78 dB |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
| Autonomie | 20 min |
| Spații înguste | da |
| Dimensiuni | 380x76x76 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.21 kg |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4066529151544 |









