| Putere | 700 W |
| Capacitate | 4 sandwich-uri |
| Accesorii | pentru grătar , pentru vafe , pentru sandvișuri |
| Indicator functionare | da |
| Indicator "Gata" | da |
| Depozitare verticală | da |
| Sistem de blocare | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 240x235x90 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299914366 |









