| Lungime | 33.5 cm |
| Diametrul țevii | 50 mm |
| Material | alamă |
| Culoare | crom |
| Instalarea | orizontal , vertical |
| Sarcina maximă la instalarea orizontală | 55 kg |
| Sarcina maximă pentru instalarea pe verticală | 55 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.33 kg |
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487718509 |









