| Lungime | 33 cm |
| Diametrul țevii | 30 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Instalarea | de perete |
| Sarcina maximă la instalarea orizontală | 120 kg |
| Sarcina maximă pentru instalarea pe verticală | 80 kg |
| Suport pe ventuză | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ridder |
| Cod EAN | 4006956117270 |









