Transformați-vă dormitorul într-o oază de lux cu setul nostru de cuverturi duble din satin. Fabricat din satin 100% bumbac, acest set nu este doar incredibil de moale și confortabil, ci adaugă și o notă de eleganță spațiului dvs.
Experimentați confortul suprem
Înfășurați-vă în finețea mătăsoasă a setului nostru de cuverturi din satin și adormiți într-un somn liniștit. Materialul de înaltă calitate asigură un somn confortabil și odihnitor, de fiecare dată.
Elevați decorul dormitorului dvs.
Culoarea ecru uimitoare a acestui set adaugă un aspect sofisticat și șic dormitorului dvs. Imprimarea reactivă asigură că culorile rămân vibrante și fidele spălare după spălare, menținând frumusețea lenjeriei dvs. de pat.
Calitate și durabilitate de neegalat
Cu un număr de fire de 211, acest set de cuvertură nu este doar luxos, ci și durabil. Țesătura lavabilă la mașină îl face ușor de îngrijit, astfel încât să vă puteți bucura de frumusețea și confortul acestui set pentru anii următori.
Detalii tehnice:
| Tip set | 2 persoane Euro |
| Material | satin |
| Structura țesăturii | bumbac |
| Elemente in set | 6 |
| Dimensiune husă de pilotă | 200x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 240x260 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50х70 cm |
| Numarul fata de perna | 4 |
| Desen | ornament |
| Culoare de baza | ecru |
| Greutatea brută | 3.36 kg |
| Producător | Cotton Box |
| Cod EAN | 8684283403295 |









