Transformați-vă dormitorul într-o oază confortabilă cu setul nostru dublu de cuverturi. Fabricat cu un amestec luxos de 65% bumbac și 35% poliester, acest set nu este doar moale și confortabil, ci și durabil și de lungă durată.
Experimentați confortul suprem
Înfășurați-vă în moliciunea husei noastre de plapumă, care măsoară 200 x 220 cm, și adormiți într-un somn liniștit. Cearșaful plat, cu dimensiunea de 220 x 240 cm, vă oferă o suprafață netedă și confortabilă pe care să vă odihniți. Cele două fețe de pernă oxford, fiecare măsurând 50 x 70+3 cm, adaugă o notă de eleganță ansamblului dvs. de lenjerie de pat.
Elevați decorul dormitorului dumneavoastră
Culorile frumoase de galben și liliac ale acestui set vă vor lumina instantaneu dormitorul și vor adăuga o notă de culoare spațiului dvs. Sistemul de închidere cu plic de pe fețele de pernă și sistemul de închidere cu buton de pe husa de plapumă asigură o potrivire sigură și o întreținere ușoară.
Detalii tehnice:
| Tip set | 2 persoane Euro |
| Material | policoton |
| Structura țesăturii | 35 % poliester , 65 % bumbac |
| Elemente in set | 4 |
| Dimensiune husă de pilotă | 200x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 220х240 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50х70 cm |
| Numarul fata de perna | 2 |
| Desen | linie |
| Culoare de baza | violet |
| Culori suplimentare | galben |
| Densitate | 120 |
| Greutatea brută | 1.7 kg |
| Producător | L'Essentiel |
| Cod EAN | 8684283337811 |









