| Tip | largă |
| Display | nu |
| Capacitate de spalare | 9 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Număr programe | 6 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 9 litri |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 44.8 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Greutate | 37 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 42 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139243746 |
























