| Tip | îngustă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 10 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Număr programe | 7 |
| Număr temperaturi | 4 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 11 litri |
| Consum de energie | 0.755 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Greutate | 33.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vox |
| Cod EAN | 8606019605223 |
























