Caracteristici generale
| Înălţime | 45 mm |
| Lungimea | 1200 mm |
| Lățime | 60 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 8640 lm |
| Putere maxima per bec | 72 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243049915 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos BL106-72W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.