Caracteristici generale
| Înălţime | 60 mm |
| Lungimea | 145 mm |
| Lățime | 145 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED ,
halogen |
| Putere maxima per bec | 20 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | nichel |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243020204 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Elmos ST2372 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.