| Înălţime | 80 mm |
| Lungimea | 480 mm |
| Lățime | 480 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 3000 K, 4000 K, 6500 K |
| Fluxul de lumină | 5740 lm |
| Putere maxima per bec | 82 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb , gri |
| Culoare abajur | alamă |
| Producător | Ganva |
| Cod EAN | 2100001589615 |









