Caracteristici generale
| Înălţime | 100 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 350 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 5400 lm |
| Putere maxima per bec | 54 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal ,
lemn |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru ,
lemn |
| Culoare abajur | negru ,
alb |
Alte informații
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001865474 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră GNH 33012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.