Caracteristici generale
| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 550 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 2700 K,
4200 K,
6500 K |
| Fluxul de lumină | 8000 lm |
| Putere maxima per bec | 80 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru ,
alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.1 kg |
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001865498 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră GNH 33094 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.