| Înălţime | 80 mm |
| Lungimea | 520 mm |
| Lățime | 450 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 3600 lm |
| Putere maxima per bec | 36 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | PowMr |
| Cod EAN | 2100001196783 |









