| Tip | de tavan |
| Diametrul ventilatorului | 115 Ø cm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Puterea | 20 W |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | argintiu |
| Controlul | Telecomandă |
| Dimensiuni | 115x47.5 cm |
| Specificații suplimentare | 2300 lm , 2700K-4000K-6000K , telecomanda , schimbarea culorii temperaturii , temporizator |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807529623 |









