Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 390 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» ,
«3» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 238 mm |
| Lățime | 129 mm |
| Înălțime | 225 mm |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Power Bull P45 24 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.