Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 50 Ah |
| Curent de pornire | 450 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 210 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
| Cod EAN | 9005753066335 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Power Bull P50 03 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.