Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 570 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Lungime | 260 mm |
| Lățime | 174 mm |
| Înălțime | 222 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Power Bull P70 29 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.