Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 63 Ah |
| Curent de pornire | 620 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 241 mm |
| Lățime | 190 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
| Cod EAN | 9005753083059 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Power Bull Pro P63 40 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.