Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Curent maxim de ieșire | 2 A |
| Culoare | negru |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Altele | Sursa de alimentare este proiectată pentru telefoanele din seria Cisco SPA. (SPA502, SPA504, SPA508, SPA509, SPA525) |
| Brand compatibil | Cisco |
| Model compatibil | SPA502 ,
SPA504 ,
SPA508 ,
SPA509 ,
SPA525 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.16 kg |
| Producător | VoIP |
| Cod EAN | 2860950000011 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător VoIP Power Suply 5V 2A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.