Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 12 Ah |
| Curent de pornire | 300 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | Y4 |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 168 mm |
| Lățime | 132 mm |
| Înălțime | 176 mm |
| Greutate | 8.98 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports Freshpack (530 400 030) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.