| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 125 W |
| Colectare praf | container |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 40 min |
| Perie turbo | da |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie de praf | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 1100x270x240 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Culoare | albastru , gri , alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Leifheit |
| Cod EAN | 4006501119254 |









