| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tensiune | 380 V |
| Putere | 450 W |
| Material carcasă | fontă |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 80 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 90 °C |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Greutate | 6.2 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |









