Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de put |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 19 m |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Putere | 850 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Presiune maximă | 4.5 bar |
| Lungimea cablului | 22 m |
| Capacitatea de pompare | 5500 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 1/4 " |
| Greutate | 7.5 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 640x98x98 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Pompa submersibilă de foraj Gardena Premium 5500/5 Inox (1489-20) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.