Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 100 Ah |
| Curent de pornire | 830 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Lungime | 353 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tenax |
| Cod EAN | 4016987146262 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tenax Premium R 12V 100Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.