| Tip | presă hidraulică |
| Forţă de presare | 1900 kg |
| Intervalul de lucru | 30 mm |
| Formă de sertizare | rotundă |
| Greutate | 14 kg |
| Dimensiuni | 585x500x170 mm |
| Specificații suplimentare | Acumulator: 18V / 1.5Ah Li-ion (2 buc. în set) |
| Producător | Hydrarite |
| Cod EAN | 2100001917401 |









