Caracteristici generale
| Tip | crimper de cablu |
| Formă de sertizare | hexagon |
| Secțiunea transversală a conductorului | 6-50 mm² |
| Greutate | 1.6 kg |
| Dimensiuni | 400x150x45 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | IEK |
| Cod EAN | 4606056165173 |
Specificațiile și imaginile produsului Presa hidraulica IEK TKL10-015 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.