Caracteristici generale
| Tip | japonez |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | albastru |
| Lungimea cuțitului | 25 см |
| Lungimea lamei | 15 cm |
| Dimensiune | 25x4 см |
Alte informații
| Producător | Tescoma |
| Cod EAN | 8595028426267 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Tescoma Presto (863048) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.