Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat ,
de îndreptat ,
de gofrat |
| Putere | 50 W |
| Diametru cleşte | 19 mm,
32 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Accesorii | perie de îndreptat ,
duza 3D pentru bucle ondulate ,
plăci ZIG-ZAG ,
ondulator cu diametrul de 32 mm ,
ondulator cu diametrul de 19 mm |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.5 m |
| Culoare | bronz |
| Altele | max. putere 1200 W |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5902934833806 |
Specificațiile și imaginile produsului Multistyler Camry CR-2024 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.